2017 Yazı Film İzleme Rehberi (Dev Film Listesi)

Bugün 2017 yazı boyunca izlenecek filmleri sizin için derledik. Aksiyon, dram, korku, macera ve animasyon gibi kategorilerde filmleri vizyonda göreceğiz. 2017 yazında gördüğümüz kadarıyla çok fazla film bizi bekliyor ve hemen hemen her konudan filmler var. Yani sinema dünyası hiç bir izleyiciyi göz ardı etmemiş gibi görünüyor. Sizin için derlediğimiz filmler tarih sırasına göredir.

Marvel sinematik evreninden Galaksinin Koruyucuları, DC sinematik evreninden Wonder Woman ve sinemaya geri dönen Kral Arthur’ dan tutunda yine geri dönen Mumya filmine kadar birçok film vizyona girecek. Aralarından bizleri uzun süredir heyecanlandıran yapımlardan Karayip Korsanları’ da bulunuyor. Kısacası bu yaz sinema şöleni bizleri bekliyor. Dilerseniz listemize birde yakından bakalım.

1. Galaksinin Koruyucuları Vol. 2

5 Mayıs Cuma günü film vizyonda olacak. Yeni düşmanlar ve yeni serüvenler kahramanlarımızı bekliyor. Bu filmin 1 milyar dolar hasılat yapması bekleniyor.


2. The Dinner

5 Mayıs Cuma günü bu filmide sinemalarda görebilirsiniz. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde iyi yorumlar aldı. Ödül alan bir film oldu En İyi Film Altın Ayı ödülüne layık görüldü.


4. 3 Generations

Bu filmde 5 Mayıs Cuma günü sinemalarda olacak. Değişik bir konusu olan film az sayıda sinema salonunda izleyiciyle olacak.


5. Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

12 Mayıs Cuma günü izleyici karşısında olacak. Daha öncede defalarca çekilen bu film yeni konu ve oyuncularıyla şimdiden beklenenler arasına girdi, bakalım film gişede umduğunu bulacak mı?


6. Snatched

12 Mayıs Cuma günü vizyona girecek diğer bir film ise kaçırılan. Eleştirmenlerden geçer not almayı başardı. Bakalım izleyicilerden de aynı notu alacak mı?


7. Paris Can Wait

12 Mayıs Cuma günü vizyonda olacak. Sınırlı sayıda sinema salonunda izleyicisini bekleyecek. Romantik komedi tazrı film severler için uygun görünüyor.


8. The Wall

12 Mayıs Cuma günü vizyonda olacak. Amerikan Irak savaşının anlatıldığı film, Irak keskin nişancısını konu ediniyor. Savaş filmini sevenler için uygun.

Amazon Stüdyoları tarafından satın alınan orijinal ilk senaryo idi.


9. The Wedding Plan

12 Mayıs Cuma günü sinemalarda olacak. Bir düğün ne kadar komik olabilir sorusunun cevabı bu filmde. Düğün palanı nasıl sonuçlanacak gülerek izleyeceksiniz.


10. Uzaylı: Covenant

Mayıs 19  cuma günü perdeler bu film için açılacak. Uzaylı filmi sevenler için iyi bir tercih olabilir.


Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.