2017 Yazı Film İzleme Rehberi (Dev Film Listesi)

11. Bir Wimpy Kid Günlüğü: Uzun Yol

Mayıs Cuma 19’da bu filmi izleyebilirsiniz. Bu filmi ailenizle izleyebilirsiniz.


12. Everything, Everything

19 Mayıs Cuma günü sinema kapıları izleyiciye açılacak. Nicola Yoon’ un Everything Everything adlı kitabına dayanarak çekildi. Her şeye alerjisi olan bir çocuğun yan taraftaki komşu çocuğuna aşık olması ile başlar. Romantik dram tarzı sevenler için uygun bir film.


13. Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz

26 Mayıs en çok beklenen filmlerden olan karayıp Korsanları izleyiciye merhaba diyecek. Kaptan Jack Sparrow yeni macerada yalnız bırakmak istemeyenler sinema salonuna akın edecek.


14. Baywatch

26 Mayıs Cuma günü bu sıcak filme gidebilirsiniz. Yazın habercisi bir film.


15. Wonder Woman

2 Haziranda bu film izleyici karşısında olacak. Bir kadın super kahraman filmi olmasıyla öne çıkıyor. Bu filmde çok sayıda insanı sinemaya çekecek gibi.


16. Captain Underpants: First Epic Movie

2 Haziran Cuma günü sinema salonları bu animasyon filmi için kapılarını açacak.Çocuğunuzu alıp hafta sonu gidebileceğiniz güzel bir animasyon filmdir.


17. Mumya

9 Haziran Cuma günü bu film izleyiciye merhaba diyecek. Nerde o eski kel mumya. Artık yeni mumya bir kadın üstelik ürkütücü.


18. It Comes at Night

Doğal olmayan bir tehdit olarak dünyayı terörize eden ıssız bir evde güvende olun, bir adam eşi ve oğluyla birlikte hassas bir iç düzeni kurdu, ancak umutsuz bir genç aile sığınmak için geldiğinde yakında test edilecek.

Cuma Haziran 9 ‘da korku seviyorsanız size göre. Korku gerilim.


19. Ell Eyez on Me

16 Haziran Cuma günü vizyonda olacak. Rapçi, aktör, şair ve aktivist Tupac Shakur’un gerçek ve anlatılmamış hikayesini anlatıyor.


20. Arabalar 3

16 Haziran Cuma günü Arabalar 3 beklenen animasyon filmi vizyonda olacak. Sizde bu komik maceraya tanıklık edebilirsiniz.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.