2017 Yazı Film İzleme Rehberi (Dev Film Listesi)


21. Rough Night

16 Haziran Cuma vizyonda olacak. Bekarlığa veda partisinde hafta sonu boyunca bir erkek striptizci bir Miami plaj evinde ölüyor ve macera başlıyor.


22. Transformers 5: Son Şövalye

23 Haziran 2017’da vizyona girecek olan filmde insanlar ve transformatörler savaş halindeyken Optimus Prime gidiyor. İnsanların Geleceğini kurtarmanın anahtarı, geçmişteki sırlara, Dünya’daki Transformatörler gizli geçmişi içine gömülmüş olarak yatıyor. Ve onları kim uyandıracak merak ediyoruz, bunu görmek istiyorsanız 23 haziranda yerinizi ayırtın.


23. 47 Metre Aşağı

23 Haziran Cuma günü bir köpek balığı filmi izlemek istiyorsanız sinemaya gidebilirsiniz.


24. Despicable Me 3

30 Haziranda sizi bekleyen bir diğer animasyon ise Despicable Me 3, 1980’lerden bu yana bir çocuk yıldızı olan Balthazar Bratt, dünya hakimiyeti için bir plan daha yapacak.


25. The House

30 Haziran Cuma vizyonda olacak.

Bir babanın arkadaşı, eşinin kızlarının üniversite fonu harcadıktan sonra bodrumunda yasadışı bir kumarhane açmaya ikna eder ve macera başlar.


26. Amityville: Awakening

30 Haziran da bu film izlenebilir.

Tek bir anne, üç çocuğunu, kanlı tarihinin farkında olmadan perili bir eve taşır. Ve korkun olaylar başlar.


27. Wish Upon 

30 Haziran Cuma sinemalarda olacak.

Genç bir kız sihirli güç taşıyan bir kutuyu ve bunları kullanmak için ölümcül bir istek hisseder.


28. Örümcek Adam: Eve Dönüş

Temmuz 7’de kimseye söz vermeyin çünkü örümcek adam vizyonda olacak. Kaptan Amerika: İç Savaş (2016) olaylarını takiben , Peter Parker, lise hayatını webte sürünen süper kahraman Örümcek Adam olarak yine insanları kurtarmanın peşinde.


29. Maymunlar Cehennemi İçin Savaş

14 Temmuz Cuma günü vizyonda olacak.

Maymunlar düşünülemez kayıplardan sonra Sezar, koyu renk içgüdüsü ile uğraşıyor ve türüne kavuşmak için kendi efsanevi macerasına başlıyor.


30. Midnight Sun

https://www.youtube.com/watch?v=wXqVfCWWO_E

14 Temmuz Cuma günü vizyonda olacak.

Japon filmine dayanan Midnight Sun, çocukluktan beri korunaklı 17 yaşındaki Katie’de merkezli ve gün içinde en ufak miktarda güneş ışığına bile maruz kalmayan nadir bir hastalıkla evine kapatılır.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.