2017 Yazı Film İzleme Rehberi (Dev Film Listesi)


31. Valerian and the City of a Thousand Planets

21 Temmuz da sinemalarda olacak.

Karanlık bir güç, geniş bir metropol olan Alpha’yı tehdit eder ve binlerce gezegene ait türlere ev sahipliği yapar. Özel operatörler Valerian ve Laureline, yağmacı tehdidi belirlemek ve sadece Alpha’yı değil, evrenin geleceğini korumak için yarışmak zorundadırlar.


32. Dunkirk 

21 Temmuz bir savaş filmi sizi bekliyor.

Belçika, İngiliz İmparatorluğu, Kanada ve Fransa’dan müttefik askerler 2. Dünya Savaşı’ndaki şiddetli bir savaş sırasında Alman Ordusu tarafından kuşatıldı ve tahliye edildiler.


33. Girls Trip

21 Temmuz Cuma günü bu filmi izleyebilirsiniz.

Kızların gezisi ne kadar komik olabilir ki? Filmi izleyin.


34. The Dark Tower

28 Temmuz  Stephen King ‘in kitabından uyarlama bir film izleyebilirsiniz.

Gunslinger, Roland Deschain, siyahi adamın peşinde “dünyanın ilerlediği” eski bir Batı benzeri manzara dolaşıyor. Ayrıca, efsanevi Dark Tower’ı aramaya, onun ulaştığı umudunda ölmekte olan dünyasını koruyacaktır.


35. Atomic Blonde

28 Temmuz da bu filmi izleyebilirsiniz.

Gizli bir MI6 ajanı, Soğuk Savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesi bulmak için Berlin’e gönderilir. Ve macera başlar.


36. An Inconvenient Sequel: Truth to Power

28 Temmuzda sinemalarda

Geçimsizlikten ödün vermeden bir Gerçek’in iklim değişikliğini popüler kültürün kalbine getirmesinden on yıl sonra, gerçek bir enerji devrimine ne kadar yakın olduğumuzu gösteren izlem geliyor.


37. The Emoji Movie

Çok anlatımlı bir emoji olan Gene, normal bir emoji olmak için bir yolculuğa çıkar. 4 Ağustos Cuma günü sinema kapıları emoji meraklıları için açılıyor.


38. All I See Is You

https://www.youtube.com/watch?v=gxeYL7XD5NQ

Kör bir kadının kocasıyla olan ilişkisi, görüşünü geri aldığında ve kendileri hakkında rahatsız edici ayrıntılar keşfedince değişir.

4 Ağustosta sinemalarda


39. Baby Driver

Ağustos 11 de sinemalarda

Bir suç patronu için çalışmaya zorlandıktan sonra, genç bir kaçış sürücüsü kendisini başarısızlığa mahkûm edilmiş bir soyguna katılırken bulur.


40. Annabelle 2

11 Ağustos Cuma günü sinemalarda

Küçük kızlarının trajik ölümünden birkaç yıl sonra, bir bebek yapımcısı ve eşi, rahibe ve kepenkli bir yetimhaneden birkaç kızını evlerine davet ediyor ve yakında bebek yapımcısının sahip olduğu yaratılışın hedefi haline geliyor Annabelle. Korku filmidir.


41. The Nut Job 2: Nutty by Nature

18 Ağustos Cuma günü sinemalarda.

İlk filmin olaylarını takiben, Surly ve arkadaşları, Oakton Belediye Başkanı’nın, işlevsiz bir eğlence parkına gidebilmek için evlerini tahrip etmesini durdurmalı.


 42. Tulip Fever

25 Ağustos Cuma günü sinemalarda. Bir sanatçı genç bir evli kadın için düşerken, 17. yüzyıl Amsterdam’ın Lale Devri sırasında portresini çizmeye kalkıştı.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.