Batman v Superman: Dawn of Justice Filmin Yorumu

Süper kahramanların son yıllarda beyaz perdeden eksik olmadığı görülüyor. Birinin çekimi bitmeden diğeri başlamakta. Bunlardan en önemlisi olmaya aday olan filmlerden bir tanesi şüphesiz Batman v Superman: Dawn of Justice. Peki bu bu filmde neler göreceğiz. Öncelikle sosyal platformlarda bu film ile ilgili okuduklarımız bu filmin beklentileri karşılamadığı görüyoruz. Bunun sebebi ise Superman’ nin Batman’ dan çok feci dayak yemesi, hiç normal bir insan Superman gibi süper güçleri olan bir kahramanı dövebilir mi bence dövemez ama burada dövüyor tabi bu da filme zarar veriyor.batman superman dövüş

Belki de bu filmde Batman ön plana çıkmasaydı iyi olurdu Batman ön plana çıkacak diye Superman dayak yemesi gerçekçi bir olay değil. Bu filmde de bunu görmek iyi olmadı. Genel olarak insanların sosyal medyada paylaştığı yorumlar bu şekilde. Bide Batman gibi bir kahramanın neredeyse her şeyini bilmemize rağmen her defasında Batman’ in ailesine değinmeleri yani aynı şeyleri her filmde çekmeleri pek hoş olmamış neyse ki çok uzatmamışlar.

batman-v-superman yorum filmin konusu

Filmin konusuna gelince beraberinde getirdiği umut ile dünyada tanrılaşan Superman neden olduğu savaş ve yıkım ile birlikte insanlık için tehdit unsuru oluşturmaya başlar. Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren süper kahramanın insanlığın yanında mı karşısında mı olacağı merak edilirken Gotham Şehrinin koruyucusu Batman’ e karşı giriştiği mücadele yeni bir savaşa davetiye çıkaracaktır. Bu mücadele içinde kahramanlar bakalım ne gibi kararlar verecekler.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.