Boyka: Yenilmez 4 Fragman – Konu – Son Haberler

Herkesin merakla beklediği Scott Adkins‘ in gönlümüze Yuri Boyka karakteri ile girdiği bu muhteşem yapıt yakın zamanda Türkiye’ de vizyona girecektir. Yenilmez 1-2-3 serisi bildiğiniz gibi milyonlarca hayran kitlesi oluşturdu. Özellkle Yuri Boyka’ nın dövüş sahneleri bizleri oldukça etkilemişti. Bu film serisi diğer filmlerde olduğu gibi çok fazla hayran kitlesi oluşturunca yapımcılar Yenilmez 4′ ün geleceğini duyurdular. Bizlerde ne zaman vizyona girecek diye merakla bekleyişe girdik. Daha önce birçok haber sitesinde verilen vizyon tarihi gerçeği yansıtmıyordu. Bende sizler için bu özel yazıyı hazırladım. Vizyona Boyka: Yenilmez 4 adıyla girecek olan film serisinin 4. filmden nihayet net bilgiler gelmeye başladı. Öncelik olarak Amerika ve diğer vizyon tarihileri açıklanan filmin 2017′ de vizyona gireceği kesinleşti. Filmin konusu ve vizyon tarihlerini açıklamadan önce filmin oyuncuları kimmiş önce onlara bakalım.

Boyka: Yenilmez 4 Trailer

Boyka: Yenilmez 4 Oyuncuları

Yenilmez 4′ ün oyuncularına bakacak olursak önceki filmlerden tanıdık bir yüz görüyoruz. Zourab karakteri ile bu filmde de karşımıza çıkacak olan Alon Aboutboul nasıl bir performans sergileyecek merak ediyoruz. 2011 yılında vizyona giren Conan filmi, Hannibal ve çeşitli dizilerde karşımıza çıkan Teodora Duhovnikova, Alma karakteri ile filmin ana karakterlerinden bir tanesidir. Filmde oynayacak diğer karakterlere aşağıdan bakabilirsiniz.

boyka-yenilmez-4-oyunculari-filmin-konusu-ve-fragmani_638x960

Yuri Boyka (Scott Adkins)

boyka-yenilmez-4-fragman-konu-son-haberler

Alma (Teodora Duhovnikova)

boyka-undisputed-iv-2017-yenilmez-4-oyunculari-alon-aboutboul

Zourab (Alon Aboutboul)

boyka-undisputed-iv-2017-yenilmez-4-oyunculari-julian-vergov

Slava (Julian Vergov)

Diğer Oyuncular

 • Igor Kazmir (Brahim Achabbakhe)
 • Kiril (Paul Chahidi)
 • Dominik (Petio Petkov)
 • Warden (Valentin Ganev)
 • Priest (as Vladimir Mihaylov) (Vlado Mihailov)
 • Koshmar (Martyn Ford)
 • Koychev (Vladimir Kolev)
 • Guard (Hristo Petkov)
 • Viktor (Emilien De Falco)

Boyka: Yenilmez 4 Konusu

Tekrar ringlere dönen Yuri Boyka bir kaza sonucu rakibini öldürür. Bu ölüm onu her şeyi sorgulamaya iter. Büyükler liginde yaptığı mücadele’ de ölen adamın karısının başı derttedir. Kendini adamın ölümünden sorumlu tutan Boyka, adamın karısına yardım etmeyi düşünür. Bu yardım onu bir dizi savaş ve tekrar ringe çıkmaya itecektir. Yuri Boyka’ nın bu mücadelesi bizleri de meraklandırıyor.

Boyka: Yenilmez 4 Vizyon Tarihi

Sıra geldi filmin en çok merak edilen konusuna, filmin vizyon tarihi herkes tarafından merak ediliyor. Öncelikle filmin vizyon tarihinin Amerika’ da 17 Ocak 2017 olduğunu belirteyim. Filmin ülkemizde en geç 1-2 ay gecikme ile vizyona gireceğini düşünürsek şubat ve mart ayı vizyon tarihi olabileceğini düşünebiliriz. Marvel ve DC evreninin filmleri genelde mart ve mayıs ayında vizyona gireceğini düşünürsek bu aylarda  filmi vizyona koyacaklarını düşünmüyorum. Şu an en muhtemel vizyon tarihi şubat ayı görünüyor. Kim bilir belki bizleri şaşırtıp Tüm dünyada aynı anda vizyona koyabilirler. Dilerim en erken vakitte ülkemizde vizyona girer de bu bekleyişimiz sona erer.

Discussion

 1. Hasan Hüseyin Gedik
 2. Elten Eliyev

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.