Descendants Of The Sun (Güneşin Soyu) Dizi Önerisi

Descendants of Sun (태양의 후예) Kore’nin yeni rekortmen dizisi. Her bölümüyle Korede yeni bir reyting rekoru kıran dizi sanırım şimdiden Kore’de efsaneler arasına girmiştir. 16 bölüm süren bu dizi Kore‘de seçimlerin olduğu gün bile ertelenmeyip yayınlandı. Bu da bu dizinin ne kadar hayranlıkla izlendiğini gösteriyor. İzlerken hemen hemen hiç sıkılmıyorsunuz. Muhtemelen 16 bölümüde iki yada 3 günde bitireceksiniz. Dizinin konusuna gelecek olursak; Aksiyon, komedi ve romantik türde bir yapım. Bir asker ile hipokrat yeminine son derece bağlı olan bi doktorun aşk hikayesi. Biri vatanı uğruna canını hiçe sayan bir yüz başı diğeri ise güzel ve başarılı bir doktor.

Yoo Shi-Jin ile Dr.Kang ve Çavuş Seo Dae-Young ile Tabib Teğmen Yoon Myeong-Joo arasında geçen ilişkiler üzerine kurgulanmıştır. Tabi başrol karekterleri kadar yan rollerde de çok eğlenceli karekterler  ile karşılaşacaksınız. Kore dizilerine meraklı iseniz bence izlediğiniz en iyi dizi olarak hafızalarınızda kalacak ve belki bir daha bir daha izlemek isteyeceksiniz. Yani bence izleyin.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.