Focus Fragman ve Konu

Will Smith‘ in son zamanlarda izlediğim en muazzam filmi bana göre…Konu bakımından başta biraz karıştırabilirsiniz ama sonuna kadar izlediğinizde ne kadar mükemmel bir film olduğunu göreceksiniz. Will Smith filmde bir profesyonel hırsız ve ekibi ile birlikte profesyonelce işler yapıp her seferinde milyon dolarlık şeyler çalabiliyorlar.

Peki hiç yakalanmadı mi derseniz tabi ki filmin sonunda yakalanıyor ama bu seferde onu uzun zamandır görmediği ve ona bu mesleği öğreten babası kurtarıyor. Tabii öyle kuru kuru bir kurtarma değil oğlunu silahla kalbinin yanındaki kemikten vuruyor, tabi profesyonel olduğu için nereye ateş ettiğini biliyor ve bu şekilde onun hayatta kalmasını sağlıyor. Her filmde olduğu gibi burda aşk var ama işi yüzünden sevdiği kızı terkediyor üç yıl sonra iş yapmak içi gittiği Buenos Aires‘ te sevdiği kızı buluyor ve onu tekrardan kullanarak hırsızlık yapmaya çalışıyor. Aksiyon dolu bu filmi izlerken merakla sonunu bekliyeceksiniz herkese tasviye ederim.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.