Hakkında

Seneler öncesinde sevdiğimiz filmin başlamasından saatler öncesinde televizyon karşına geçip merakla beklerdik. Elimizin altında bugünkü gibi bir teknoloji yoktu, istediğimiz filmi öyle hemen izleyeceğimiz bir araç yoktu. Olsa bile epey maliyetliydi. Bugün bırakın beklemeyi artık televizyon bile izlemiyoruz. İzlediğimiz filmleri seçmede artık derin araştırmalara giriyoruz. İşte bu konuda bizlerde insanların daha kaliteli filmler izlemesini sağlamak amacıyla Filmkonusu.com adlı siteyi kurduk. Amacımız filmlerin konularını yazmak, film severlerin ilgi alanlarına göre film listeleri hazırlamak, filmler hakkında eleştiri yazıları yazmak ve kullanıcıların güzel bir şekilde vakit geçirmeleri için çeşitli sosyal etkinlikler yapmaktır. İlgi alanlarına göre hazırladığımız film listeleri sayesinde takipçilerimiz izleyecekleri filmleri belirleyip arayışlara girmelerine gerek kalmayacaktır.

Burada sizlere söylememiz gereken diğer önemli nokta ise Filmkonusu.com’ un bir film sitesi olmadığıdır. Biz illegal film sitelerini önermiyoruz zaten. Bugün film siteleri yüzünden bizim ülkemizde kaliteli yapımlar ortaya çıkmıyor. Çünkü Pazar payı az olan bir ülkede prodüksiyon (yapım) şirketleri büyük bütçeli film çekmekten çekiniyor diye düşünüyoruz. En azından bu bizim ülkemizde ki prodüksiyon (yapım) şirketleri için geçerli.

Yazar Kadromuz

O kadar sitemizden bahsettik şimdi bu film listeleri, film eleştirileri ve film tavsiyeleri yapan sitenin yazarları nasıl diye merak ediyorsanız size açıklayayım. Şu anda sitemizde yazar olarak bulunan kişilerin özelliklerine bakacak olursak bir yazarımız sıkı bir Kore Sineması ve Hint Sineması takipçisi onunla kısa bir film sohbeti yapacak olursanız muhtemelen hangi dili konuştuğunuz anlamazsınız zira filmlerden bahsederken Kore ve Hint filmlerin adından söz ederken cümlenin yarısı yabancı dil oluyor. İki yazarımız ise Hollywood filmleri hakkında detaylı bilgilere sahip olup filmler hakkında inceleme yazıları hazırlayıp sizlerle paylaşıyor. Bir diğer yazarımız ise istatistiksel bilgileri, film maliyetleri, filmlerin gişe hasılatları hakkında detaylı yazılar yazıyor. Yazar kadromuzu genişletmeye devam ediyoruz bu arada.

Filmkonusu.com olarak sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu geliştirme yolunda sizlerin fikirlerine ihtiyacımız var. Sitemizi inceleyip nasıl daha iyi hale getirebileceğimiz hakkında değerli fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.