John Wick: Chapter 2′ den Yeni Fragman

Merakla beklenen John Wick’ in ikinci filmine ilişik tanıtımı geçen günlerde sizinle paylaşmıştık. Nihayet yeni fragman gösterildi. Filmin devamında aksiyonun daha da artacağından fragmanda anlayacaksınız.

İlk filmiyle büyük ilgi gören John Wick yakında beyaz perdeye geri dönüyor. John Wick: Chapter 2‘nin uzun tanıtımı New York Comic Con‘da gün yüzüne çıktı.

Merakla beklenen John Wick: Chapter 2 filminin ekibi cumartesi günü New York Comic Con‘a katıldı ve hayranların sorularını yanıtladı. Bu panelde yeni hikayenin ilk filmden ortalama yedi gün sonrasında başlamış olacağı ortaya çıktı. Bununla beraber Wick‘in eskiden dahil olduğu organizasyona ve geçmişine dair yeni detaylar öğreneceğimiz de dile getirildi. Roma‘ya taşınacak hikayenin detaylarıysa özellikle gizli saklı tutuluyor.

Bol miktarda aksiyon vadeden devam filminin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Senaristliğini Derek Kolstad‘ın yazdığı yapımın başrolünde gene Keanu Reeves içeriyor. Ona Common, Bridget Moynahan, Ian McShane, Laurence Fishburne ve John Leguizamo benzer biçimde meşhur oyuncular birlikte rol alıyor.

Fragmanı ve yeni posteriyle heyecanımızı körükleyen John Wick: Chapter 2 filmi 10 Şubat 2017‘ de gösterime girecek.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.