Vezir Parmağı Fragman ve Konusu

Mahsun Kırmızıgül sahnelerden ayrıldığından beri iyi bir yönetmen olma yolunda her geçen gün kendini yeniden kanıtlama çabasında gibi. Her filminde bizi yeni bir duygu getiren Mahsun Kırmızıgül bakalım diğer filmlerindeki başarısını bu filmde gösterebilecek mi ?

Son filmi Vezir Parmağı‘ nda hem başrol hemde yönetmen olan Mahsun Kırmızıgül‘ e şarkıcı Gülben Ergen eşlik ediyor. Film Osmanlı dönemini anlatıyor. Osmanlı Devleti yeni bir savaşa girmek için hazırlık yaparken ülkenin dört bir yanından eli silah tutan her kes orduya girmek için çağırlmıştır.  Ülkenin farklı kültürlerine sahip olan beş hamal da bu ordunun neferleri olacaktır. İşte filmdeki diğer oyuncular;Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Nuri Alço ,Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz, Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul Fatoş Seymen,Suna Selen ve Defne Yalnız’dan oluşan oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Filminkonusu.com | Bu sitedeki içerik 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.